Přednášející


  • RUDOLF HRUŠKA

    MIROSLAV KOŘEN

    MILOSLAV LUJKA

  • ALEŠ PERNECKÝ

    JAN VÁCLAVÍK

    EDUARD HOMOLA

RUDOLF HRUŠKA
Dr.Ing. Rudolf Hruška pracuje ve společnosti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. jako IT Solution Manager. V rámci Enterprise Business Group se zabývá se především komplexními řešeními v oblasti IT infrastruktury a návaznostmi na business aplikace. Má dlouholeté zkušenosti s highend IT technologiemi a podílel se na návrzích a budování řešení u významných zákazníků. Rudolf Hruška je absolventem oboru technická kybernetika na ČVUT v Praze a získal PhD na Université d’Evry Val d’Essonne ve Francii.
MIROSLAV KOŘEN
Miroslav Kořen je ve společnosti SUSE zodpovědný za obchod a s ním spojené aktivity v České repu
blice a na Slovensku. Ve společnosti SUSE působí od roku 2014, kdy založil lokální obchodní zastoupení s využitím dlouhodobě fungujícího vývojového centra, kterým SUSE v Praze disponuje. Kromě open source software se v rámci své 13ti-leté kariéry v IT specializoval na problematiku datových skladů a Business Intelligence, zejména během svého působení ve společnostech SAP, Oracle a Capgemini.
MILOSLAV LUJKA
Miloslav Lujka pracuje ve společnosti Check Point Software Technologies na pozici Channel Manager již od roku 2009. Na této pozici je zodpovědný za kompletní prodejní kanál v České republice. Vystudoval MSc a MBA (Senior Executive) na The Nottingham Trent Univesity se zaměřením na strategický management a má za sebou téměř 20 let zkušeností v mezinárodních firmách na manažerských pozicích. V minulosti pracoval ve společnosti Vodafone Czech Republic, a.s., kde mimo jiné zastával pozici Senior Delivery Manager, v jejímž rámci zastřešoval dodávky klíčových projektů a spolupráci s partnery. Dříve také působil 5 let ve společnosti Cisco Systems v České republice a Francii. Mezi jeho záliby patří jízda na Harley-Davidson, jachting a létání.
ALEŠ PERNECKÝ
Aleš Pernecký je ve společnosti DNS zodpovědný za chod a výsledky obchodní jednotky INFRA v České republice a na Slovensku. Do této jednotky spadají výrobci IT bezpečnostních technologií a jeden z leaderů světového IT trhu, společnost Huawei. Ve společnosti DNS působí od roku 2014. Během své profesní kariéry, jejíž kořeny byly v telekomunikačním odvětví (SPT Telecom, Eurotel), prošel několika mezinárodními společnostmi (Philips, Cisco, IBM), kde působil v regionálních manažerských pozicích. Ve volných chvílích se věnuje studiu předkolumbovských civilizací a s tím spojenému cestování.
JAN VÁCLAVÍK
Jan Václavík vystudoval obor Technická kybernetika na FEL-ČVUT v Praze a nyní působí ve společnosti Fortinet jako Systems Engineer pro region CEE. V oblasti bezpečnosti počítačových sítí se pohybuje už více než 8 let a za tu dobu nasbíral řadu teoretických i praktických zkušeností. Jeho široké znalosti z oblasti sítové bezpečnosti a předprodejní podpory oceňují mnozí zákazníci i partneři. V rámci své pracovní činnosti se zaměřuje mimo jiné i na obecné prezentace důležitosti pojmu bezpečnosti počítačových sítí.
EDUARD HOMOLA
Eduard Homola je již od roku 2007 členem týmu infrastrukturních specialistů v Dellu a posléze Dell EMC s velkým přehledem v oblasti všech datacentrových technologií a Internetu věcí.